Job 2 van 2


Report this listing

Solliciteren



DAY SUPERVISOR


Klaar voor een nieuwe uitdaging?


VTTI Antwerp (ATPC) is op zoek naar een DAY SUPERVISOR


VTTI Antwerp is strategisch gelegen in de Antwerpse haven, een omgeving die onze terminal heeft gevormd en mee heeft doen groeien. Als sterke partner in de op- en overslag van energieproducten vormt VTTI een onmisbare schakel in diverse internationale ketens. Onze klanten kunnen rekenen op onze expertise, betrouwbaarheid en operationele slagkracht. Gelegen in het hart van Europa en verbonden met een uitgebreid pijpleidingnetwerk, geniet VTTI Antwerp van een uitzonderlijke geografische en logistieke positie. Een positie die we vandaag benutten en morgen verder zullen versterken en uitbouwen. Als Day Supervisor maak je deel uit van de Operations afdeling en rapporteer je aan de operations manager.


Verantwoordelijkheden

  • Je borgt de continuïteit van de dagelijkse operaties en volgt de utilities en de waterzuivering op- over de shiften heen
  • Dagelijkse opvolging en coördinatie van de operationele activiteiten
  • Opmaken dagelijkse operationele instructies voor terminal
  • Optimalisatie van de operationele activiteiten in tijd en kosten
  • Minimaliseren van het verbruik aan de utilities en chemicaliën
  • Actualiseren van databases met verbruiken en kosten
  • Evalueren van events (incidenten, near misses, klachten, SOR’s) en acties initiëren en opvolgen ter verbetering People management
  • Implementatie en toepassing van de bedrijfsprocedures en werkinstructies en actualisatie ervan
  • Coachen van de medewerkers en waar nodig voorzien van training, presentatie of opleiding
  • Nauw samenwerken met de Shift Manager in het evalueren en optimaliseren van de shift
  • Afnemen van examens om de competenties te toetsen van nieuwe operators op de terminal.


Jouw profiel

  • Bachelor in Techniek, Engineering of gelijkwaardig door ervaring
  • Sterke communicatieve vaardigheden (Engels en Nederlands) met interne en externe stakeholders
  • Hands-on mentaliteit
  • Ervaring met proces software (DCS,SCADA,…)
  • PC skills (Microsoft office)
  • Besluitvaardig onder tijdsdruk
  • Scherp oog voor veiligheid en naleving van procedures
  • Minimaal 5 jaar logistieke werkervaring in Operations


Wat bieden we jou

Een uitdagende functie met veel verantwoordelijkheid, afwisseling en initiatief in een sterk groeiende, internationale onderneming. Veel ruimte voor eigen inbreng. Onderdeel van een multinational met zeer hoge standaarden. Deze functie wordt verloond volgens de principes van performance pay.


Solliciteer voor deze functie

Aarzel niet en stuur je kandidatuur (met CV en motivatie) naar recruitment@atpc.vtti.com

Solliciteren

Meer banen van je zoekopdracht