Job 1 van 1


Report this listing

Solliciteren



Marketing coördinator


SPAR Lambrechts is de beste partner voor nabijheids- en gemakswinkels in België. Klanten kiezen bij ons voor het volledige pakket: van de levering van goederen, marketing en communicatie, winkelinrichting, automatisatie tot alle vormen van klantenondersteuning.

 

Bij SPAR draait alles rond smaak, beleving én een sterke marketingaanpak. Om ons team te versterken, zijn we op zoek naar een Marketing coördinator die graag z’n tanden zet in uiteenlopende commerciële projecten en energie krijgt van samenwerken en bijleren.


Ben jij klaar om een centrale rol op te nemen binnen het SPAR Lambrechts marketingteam? Lees verder als je graag meedenkt, uitvoert én impact maakt!


Marketing coördinator

Wat ligt er zoal op je bord? 


  • Je neemt ownership over diverse SPAR marketingprojecten en -campagnes. Je denkt actief mee over winkelcommunicatie, planning, klantenacties en merkconsistentie.
  • Je coördineert de uitvoering van marketinginitiatieven, en waakt hierbij over de boodschap en de kwaliteit.
  • Je ondersteunt ad hoc je collega’s binnen het team en zorgt dat prioriteiten helder blijven.
  • Je hebt oog voor optimalisatie: je stelt processen in vraag op een constructieve manier en vertaalt dat naar concrete verbeteringen.


Hier ga je van smullen!


  • Een fulltime functie met verantwoordelijkheid, ruimte voor initiatief, waarbij je rapporteert aan de marketing manager.
  • Je drukt mee jouw stempel op de marketingaanpak van SPAR, terwijl je deel uitmaakt van een warm en professioneel team met een passie voor food en retail.
  • Je krijgt een correcte verloning, aangevuld met een aantrekkelijk pakket extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, groepsverzekering, ADV-uren en mogelijkheid tot fietslease.


Jouw profiel:


  • Je hebt minstens 5 jaar ervaring in marketing of communicatie, met eindverantwoordelijkheid over projecten.
  • Je hebt minstens een Bachelor-diploma marketing of communicatie.
  • Je werkt gestructureerd, houdt overzicht en brengt projecten tot een goed einde.
  • Je bent nieuwsgierig en zoekt graag dingen uit tot je ze begrijpt.
  • Je hebt commercieel inzicht en kan je verplaatsen in de mindset van zowel de SPAR-winkelier als de eindklant.
  • Je bent communicatief, hebt een uitstekende beheersing van het Nederlands en je drukt je vlot uit in het Frans.

 

 

 

Goesting om erin te vliegen? Take a bite en solliciteer via jobs@lambrechts.be! 

Solliciteren