Job 4 van 6


Report this listing

Solliciteren



Payroll and HR Operations Officer


Als Payroll Officer met minstens 2 jaar ervaring stap je in een hecht en dynamisch team binnen een informele organisatie.

Je krijgt de ruimte om mee te denken, ideeën te delen en processen te optimaliseren. Een rol met impact en groeikansen!

Je werkt 4,5 dagen per week, met standaard een halve dag verlof op woensdag of vrijdagnamiddag, én ontvangt een voltijds salaris wat mooi meegenomen is.


Voor meer informatie over deze mooie kans, aarzel niet om contact met me op te nemen via dorine.vantours@headsandhunters.be


Over onze partner: Onze partner is een dynamische en toegankelijke organisatie waar diversiteit, creativiteit en samenwerking centraal staan. Door verschillende perspectieven, talenten en ideeën samen te brengen, creëren zij innovatieve en verrassende oplossingen die perfect aansluiten bij de behoeften van hun klanten. Met een sterke aanwezigheid in België en Luxemburg en een hoofdkantoor in Nederland, combineren zij de structuur van een multinational met de wendbaarheid en betrokkenheid van een KMO.


Jouw uitdagingen:


In deze rol zorg jij ervoor dat alles rond payroll en personeelsadministratie op rolletjes loopt voor onze winkels in België en Luxemburg. Je wordt een essentiële schakel binnen ons People-team en werkt nauw samen met Nathalie, onze ervaren Payroll Manager.

Jouw takenpakket

  • Salarisverwerking via SD Worx en opvolging van loongerelateerde vragen
  • Beheer van hospitalisatie- en groepsverzekeringen
  • Verwerking van arbeidsongevallen, onkostennota’s en vervoerskosten
  • Opvolging van thematisch verlof, tijdskrediet en educatief verlof
  • HR-administratie zoals contractbeheer en personeelsdossiers
  • Communicatie met medewerkers over hun loon, voordelen en wetgeving
  • Procesoptimalisatie en meedenken over efficiëntere payrollsystemen


Wat breng jij mee?


Minstens 2 jaar ervaring in payroll & HR-administratie


✔ Tweetalig NL/FR (Engels is een plus)

✔ Ervaring met SD Worx of Eblox is een troef

✔ Zelfstandig, nauwkeurig en gestructureerd werken is jouw tweede natuur

✔ Discreet en professioneel in het omgaan met personeelsinformatie

✔ Je bent een teamplayer, maar kan ook autonoom werken

✔ Flexibiliteit: deadlines binnen payroll zijn cruciaal


Wat kan je verwachten?


Een uitdagende functie in een hechte en dynamische werkomgeving

Flexibel werkrooster: 3 dagen op kantoor (maandag, dinsdag, donderdag), 2 dagen thuis.

Je komt terecht in een multinational met de sfeer van een KMO.

Er wordt hard gewerkt, maar met oog voor een goede werksfeer en teamspirit. De Payroll Manager is een ervaren en gestructureerde payroll-expert die je begeleidt met duidelijke feedback en ondersteuning.

Solliciteren

Meer banen van je zoekopdracht