Tijdelijke slapende nachtbegeleider (19u/week) - volwassenen met autisme en/of een verstandelijke beperking
Als nachtbegeleider sta je in voor de nachtbegeleiding van volwassen cliënten met een verstandelijke beperking en bijkomende beperkingen (rolstoel/blind/doof/ASS/psychische problemen...).
Wat zal je doen?
Als nachtbegeleider ben je voor een aantal cliënten de sleutel tot een goede nachtrust. Voor mensen met een handicap zijn slaaprituelen, een gestructureerde tijd en plaats de belangrijke punten om zich ergens veilig te voelen. Zij moeten weten dat ze bij jou in geval van nood terecht kunnen.
Daarnaast kan je occasioneel oproepen krijgen, hetzij omwille van zorgen, hetzij omwille van fysieke ongemakken of ziekte.
Als nachtbegeleider zal je de ochtend begeleiden van cliënten. Je helpt hen met tijdig opstaan, begeleidt hen bij het wassen en het ontbijt. Je zorgt dat ze hun dag goed kunnen starten.
Wat vragen wij?
Wat krijg jij?
(zonder ochtendbegeleiding en ontbijt).
Wie zijn wij?
De Vijver vzw ondersteunt mensen met een beperking, hun gezin en hun netwerk, op domeinen als wonen, werken, vrije tijd en vorming. Dit doen we al meer dan 40 jaar, samen met 350 collega's Meer informatie vind je op onze website:
Heb jij voeling voor onze doelgroep en ben je ervan overtuigd dat deze job bij je past? Solliciteer direct
Hoe kan je solliciteren?
Solliciteer door het sollicitatieformulier in te vullen.
De volgende stap is een korte screening door de HR medewerker. Is dit positief? Dan wordt jouw kandidatuur doorgestuurd naar de desbetreffende leidinggevende die jou al dan niet uitnodigt voor een eerste kennismakingsgesprek.
Een vraag? Meer info? Bel even naar Nele Van Hoof, teamcoach:
Plaats tewerkstelling: De Lelie - Bosuil DEURNE
Dienstverband: Deeltijds, Tijdelijke Job
Contractduur 3 maanden
Verwachte uren: 19 per week
Voordelen:
Werklocatie: Fysiek