Citribel NV produceert sinds 100 jaar citroenzuur op de site van Tienen en is één van de grootste citroenzuurproducenten ter wereld. Citroenzuur wordt gebruikt als smaakversterker, antioxidant, stabilisator en bindmiddel in voedselbereidingen en andere toepassingen. De site combineert verschillende productie-eenheden en heeft een heel uitgebreid machinepark. Het bedrijf stelt een 370-tal medewerkers tewerk.
Als Supply Chain Planner ben je verantwoordelijk voor de planning van het hele supply chain inbound/outbound gebeuren, zijnde de inbound bestellingen, productieplanning, transportplanning & planning externe magazijnen. In deze functie werk je samen met de andere supply chain planner en ben je back-up van elkaar. De Supply Chain Planner rapporteert aan de Supply Chain Manager.
Voornaamste taken en opdrachten:
Gezocht profiel:
Ons aanbod:
Filevrij werken in een bedrijf met aandacht voor milieu, veiligheid en innovatie. Een correct salaris aangevuld met een uitgebreid pakket aan extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering met ambulante kosten en tandzorgen, groepsverzekering, wachtpolis, eindejaarspremie, winkelkortingen, etc. Je werkt in een glijdend uurrooster (starten tussen 7u30 en 9u), werken in een bedrijf met aandacht voor teambuildings & ontspanningsmogelijkheden tijdens de pauze zoals ping-pong- & kickertafels….